вул.Золотоворітська, 2а, Київ, Україна +38(050)185-06-62 rozhdestvina.smuk@gmail.com

Бути добрим неважко: важко бути справедливим. (Віктор Гюго)

Компанія

Головна Компанія
Знайомтеся з Нами

Адвокатські Послуги Найвищої Якості 15 Років Досвіду

Адвокатське бюро Анни Рождєствіної-Смук – це українська адвокатська фірма, яка має гідний досвід в різних сферах юридичної практики. Адвокати бюро наділені видатним послужним списком успіху. Ми спеціалізуємося у сфері сімейного, медичного та репродуктивного права, цивільного процесу, вирішення спорів та захисту від кримінального переслідування та ін. Ми ставимося до наших клієнтів на особистому рівні. У своїй роботі вважаємо за краще якість замість кількості, а найголовніше- гарантуємо чесність і відвертість по відношенню до наших клієнтів. Ми взаємодіємо з партнерами в багатьох міжнародних юрисдикціях, що дозволяє нам ефективно представляти інтереси українських клієнтів за кордоном і іноземних клієнтів в Україні.

Сімейне Право
Медичне Право
Репродуктивне Право
Кримінальне Право
З Будь-Яких Питань Телефонуйте

+38(050)185-06-62

Зв'язатися З Нами
Наші Клієнти
Наші Практики

Які Справи Ми Ведемо

СІМЕЙНЕ ПРАВО

Іноді в житті подружжя настають моменти, коли почуття згасають, сімейне життя стає нестерпним і один з них або обидва хочуть пройти свій життєвий шлях з другою людиною або почати життя з чистого листа.

Але перш ніж залишити минуле позаду, ви зіткнетеся з низкою питань правового характеру без вирішення яких вам не обійтися. Часто першим кроком є розлучення, за яким слідує розподіл майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, а також вирішення інших питань юридичного характеру.

У ситуації, де пристрасті розпалюються так швидко, що неможливо і перепочити, без кваліфікованої допомоги фахівця в галузі сімейного права дуже важко обійтися. Головне завжди пам'ятати, що професійна та своєчасна консультація юриста у сімейних справах позбавить Вас важких емоційних випробувань, які спричиняють сімейно-правові суперечки. Адвокат з сімейних питань у Києві та в Україні, надасть Вам правову допомогу в державних органах у ваших інтересах та інтересах ваших дітей.

Адвокат із сімейних справ надасть Вам такі послуги:

Консультація з питань сімейного права (усна та письмова);
Підготовка, супровід укладання Брачого договору;
Досудове врегулювання суперечок між подружжям;
Встановлення факту проживання однією сім'єю (цивільний шлюб);
Визнання шлюбу недійсним;
Розірвання шлюбу (представлення ваших інтересів у суді);
Розділ майна (надання ваших інтересів у суді, а також супровід у нотаріуса під час укладання договору);
Стягнення аліментів (надання ваших інтересів у суді, а також супровід під час укладання договору про режим виховання дитини);
Оскарження батьківства чи материнства;
Позбавлення батьківських прав;
Обмеження батьківських прав;
Спори щодо визначення місця проживання дитини;
Визначення порядку спілкування з дитиною

Адвокат у сімейних справах має право витребувати всі необхідні документи (докази) для подання до суду, а також залучити необхідних спеціалістів, організує проведення необхідних експертиз.
РЕПРОДУКТИВНЕ ПРАВО ТА СУРОГАТНЕ МАТЕРИНСТВО

Наша компанія пропонує юридичні послуги в найскладнішій і водночас найделікатнішій галузі сімейного права — правовому забезпеченні сурогатного материнства.

Сурогатне материнство-це можливість для безплідних пар мати власну дитину. До того ж, на території України ця можливість абсолютно законна. Як правило, люди, які вдаються до такого роду послуги, не можуть створити своє чадо самостійно природним способом. І у цій ситуації їм на допомогу приходить сурогатна мама. Це жінка, яка згодна виносити генетично чужу дитину для пари, яка не в змозі сама це зробити.

Чинне українське законодавство є одним із найліберальніших у світі в тому, що стосується застосування репродуктивних технологій.

Звернемося до закону.

Так, у ст. 123 Сімейного Кодексу України закріплено порядок встановлення походження дитини, яка народилася в результаті трьох різновидів репродуктивних технологій: штучного запліднення, сурогатного материнства та імплантації ембріона.

у ч.2 ст.123 СК закріплено: разі перенесення в організм іншої жінки ембріона людини, зачатого подружжям (чоловіком та жінкою) в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій, батьками дитини є подружжя.

Та у ч.3 ст.123 СК: подружжя визнається батьками дитини, народженої дружиною після перенесення в її організм ембріона людини, зачатого її чоловіком та іншою жінкою в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Такий вид медичної допомоги регулюється ст. 48 Основ законодавства України про охорону здоров'я, згідно з якою кожна дієздатна жінка має право на застосування штучного запліднення та імплантацію ембріона.

Відповідно до Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні затвердженого наказом МОЗ України від 09.09.2013 № 787 сурогатною матір'ю може бути повнолітня дієздатна жінка за умов наявності власної здорової дитини, її добровільної письмово оформленої згоди, а також за відсутності медичних протипоказань.

У чому наша допомога і з чого почати:

Ознайомлення з компанією, якою надаються послугами та програмами.
Юридичне оформлення необхідних договорів із компанією, визначення фінансових умов співробітництва.
Проведення зустрічей з кількома претендентками із сурмами. Вибір кандидатури сурогатної матері.
Медичне обстеження майбутніх генетичних батьків.
Юридичне оформлення відносин із сурогатною матір'ю та медичним центром, в якому проводитиметься ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення).
Проведення медичних процедур за програмою ЕКЗ (синхронізація циклів, при необхідності підбір донорів яйцеклітин або сперматозоїдів, ембріотрансфер, медикаментозна підтримка).

    Законодавча база України дозволяє провести:
  • Визначення статі ембріонів до ембріотрансферу
  • Обстеження ембріона на наявність хромосомних аномалій до ембріотрансферу

Спостереження вагітності у найкращих клініках, під постійним кураторством сурогатної матері представником нашої фірми.
Підготовка всіх необхідних документів для легалізації дитини та оформлення батьківських прав.
Пологи сурогатної матері проводиться у найкращих клініках із залученням висококваліфікованих фахівців. За бажанням генетичних батьків, забезпечуємо їх присутність при народженні дитини. Можлива організація забору пуповинної крові для збереження стовбурових клітин у новонародженого. У тому числі свідоцтва про народження дитини, довідки про генетичну спорідненість, проведення ЕКЗ та інших.
Ми допоможемо вам у здійсненні вашої заповітної мрії: стати батьками!

ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ І ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО

Супровід угод з об'єктами нерухомості та земельними ділянками (купівля-продаж, дарування, міна, оренда, застава (іпотека) будівель, споруд, нежитлових та житлових приміщень, земельних ділянок);
Оформлення прав власності на нерухоме майно;
Ведення переговорів з орендодавцем та підготовка договору оренди;
Звернення стягнення щодо іпотек;
Визнання недійсним іпотечного договору;
Виготовлення техпаспортів об'єктів нерухомості (оформлення технічного паспорта). поділ нерухомого майна;
визнання права власності;
визначення порядку користування майном;
оскарження права власності;
визнання угод недійсними;
приватизація житла та земельних ділянок;
поділ земельних ділянок;
визначення порядку користування земельною ділянкою;
витребування майна із чужого незаконного володіння;
оскарження нотаріальних дій;
оскарження рішень та дій держорганів та посадових осіб;
вирішення питань з БТІ, реєстраційною службою;
зняття арешту, накладеного на рухоме та нерухоме майно (квартири, будинки, автомобілі, земельні ділянки);
реєстрація та визнання права власності на нерухоме майно в судовому порядку;
реєстрація права власності.
Захист в кримінальному провадженні

Будь-яка сучасна людина може стати учасником кримінального процесу і виступати в ролі як свідка чи потерпілого, так і обвинуваченого чи підозрюваного. Головне завдання на етапі обвинувачення – проаналізувати ситуацію, яка склалася і розробити ефективний алгоритм захисту. Людині, у якої відсутня юридична освіта, зробити це дуже складно. Для захисту Ваших інтересів знадобиться адвокат у кримінальному провадженні. Адвокати нашої компанії мають багаторічний практичний досвід захисту інтересів своїх клієнтів у кримінальному провадженні. Експертність адвоката в кримінальному провадженні: Вироблення правової позиції для досягнення позитивного результату по справі;
Захист інтересів на стадії виконання вироків (в тому числі застосування амністії та помилування);
Супроводження свідка у кримінальному процесі;
Захист інтересів підозрюваного на стадії судового розгляду (підсудного);
Оскарження в апеляційній інстанції вироку чи постанови суду;
Оскарження вироків та ухвал;
Підготовки і подання заяв, скарг, клопотань;
Представництво потерпілого у кримінальному провадженні;
Участь адвоката при допитах, обшуках, слідчих експериментах та інших слідчих діях;
Участь адвоката при обранні запобіжного заходу;
Захист підозрюваного, обвинуваченого на усіх стадіях кримінального провадження та слідчих діях;
Збирання, аналіз та систематизація доказів по справі;

З Будь-Яких Питань Телефонуйте

+38(050)185-06-62

Замовити Консультацію
Засновник Компанії

Адвокат Анна Рождєствіна-Смук

Спеціалізуюся в області сімейного, репродуктивного права та сурогатного материнства, маю величезний досвід у сфері кримінального процесу;
Отримала два дипломи з відзнакою в галузі права (слідчо-криміналістична спеціалізація та професійний суддя), та ступінь магістра права.
Навчалася в Бермінгемському Універсітеті Великої Британії та отримала кваліфікаційний ступінь магістра з управління бізнесом;
До того, як стати адвокатом, три роки працювала слідчим Міністерства внутрішніх справ;
у 2009 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю;
Була одним з перших спеціалістів в розвитку галузі репродуктивного права та сурогатного материнства в Україні, надавала та надаю консультації з тлумачення законів цієї галузі права. Очолювала першу юридичну компанію у місті Київ, яка супроводжувала програми ДРТ в Україні, співпрацюючи з такими відомими клініками репродуктивної медицини як «Надія»; «Ісіда»; «Мати та дитина» тощо; брала участь у багатьох міжнародних конференціях з впровадження допоміжних репродуктивних технологій у світі,а саме, організаційно-правового супроводу таких програм!
Є співавтором деяких законодавчих актів;
Маю багаторічний досвід роботи в судовій системі (більше 12 років), представництва інтересів юридичних та фізичних осіб в державних і комерційних структурах, банківських установах, органах виконавчої та судової влади, Верховному Суді України, а також ведення договірної, претензійно-позовної роботи та великий досвід в медиації.
Представництво інтересів клієнтів в суді – один із основних напрямків моєї діяльності. У своїй роботі професійно підходжу до аналізу кожної справи та простежую мінливість комерційного, економічного, юридичного устрою з урахуванням останніх змін в законодавстві та судовій практиці
Вважаю, що головною запорукою успіху в моїй роботі є побудова довгострокових відносин з клієнтами, заснованих на принципах індивідуального підходу до кожного клієнта, конфіденційності інформації, взаємної довіри, відповідальності, відкритості та чесності. Отриманий досвід і напрацьована практика, дають можливість уже на етапі консультації надати потрібні юридичні поради для успішного і ефективного вирішення проблем і завдань клієнта. Головна мета Адвоката – задоволені клієнти!
З Будь-Яких Питань Телефонуйте

+38(050)185-06-62

Зв'язатися З Нами

Контакти

вул.Золотоворітська, 2а, Київ, Україна

rozhdestvina.smuk@gmail.com

+38(050)185-06-62

© lfrs.com.ua All Rights Reserved. Designed by HTML Codex